Vrh C

Translate original post with Google Translate

Vrh C  *15.12. 2014

Rodokmen: ZDE

Rodiče:

Foxey6 miminek

Foxey Lady Bistkupstwo

GALERIE

Booty Bay Izironk

GALERIE


Všechny fotografie štěňat viz Galerie/vrhCKluci

Holčičky

K47A9935Captain Picard Izironk – volný
“Piky” je velký pejsek a velký miláček. Je spíš klidnější a od malička stojí o zábavu a naši pozornost. Velmi rád tráví čas venku.
K47A9938Cinderella Izironk – prodaná / SOLD
“Popelka” je nejroztomilejší štěně na světě. Ráda se mazlí, je to ale taky všetečná holčička a nevynechá jedinou příležitost zařádit si venku.
cipis6(1)Cipísek Izironk – prodaný / SOLD
“Cipís” je jedním ze dvou štěňat, která se první vydávají na průzkumy. Je odvážný, živý a mazlivý. Ze všech nejlíp umí grimasy – jeho tlamička je “barzojí” už teď.
K47A9955Coralina Izironk – prodaná /SOLD
“Cora” je klidnější fenečka, která moc ráda sleduje večer seriály u televize. Jako jedna z prvních objevila gauč a jeho výhody, a to už v době, kdy neuměla sama vylézt nahoru!
demo6 (2)Crossroad Demon Izironk – prodaný / SOLD
“Démonek” je bojovník a hrdina. Narodil se jako první, přitom ale nejmenší štěně, ale se svou nevýhodou se popral s veselostí sobě vlastní. Vždy to byl mazlík a jako první nás provokoval ke hře v době, kdy ještě ani neuměl pořád chodit.
K47A9983Clara – volná
“Klárka” je aktivní žena s názorem. Ničeho se nebojí a s kluky si nezadá ve večerní štěkanici. Většinou je to nakonec ona, kdo stojí “na hromadě” a štěká na gauč, ocas, sourozence i kočku. Vypadá, že se ve světě neztratí.

Cuchulainn6 (4) Cúchulainn Izironk – volný
“Kuchůů” si plánuje, že uloví všechny svoje sourozence a všechny plyšáky na světě. Možná z něj jednou bude coursingový pes. Je to veselý, aktivní kluk, citlivý a vnímavý.

K47A9909Calcifer Izironk – volný

“Kal” je už od malička vážný a klidný pan pes, a už teď je vidět, že je velmi chytrý a učenlivý. Rád spí v klidu stranou od ruchu domácnosti, rád si pohraje, pozlobí, ale nemáš rád divoké rvačky. Často spí přes den v domě, i když ostatní jsou venku. Je ze všech pejsků nejmohutnější  a nejkrásnější!

 K47A9892

Círdan Izironk – volný

“Ciri” je veselý, pohodový kluk, který s každým vyjde a nic ho nerozhází. Má rád mazlení i hry – je to zkrátka “lucky boy”.

 K47A9861

Corwin Izironk – volný

“Korw” je jedním slovem “hodný”. Ani divočák, ani ospalec, vesele za námi běhá a vrtí ocáskem, aby nám olízl obličej a řekl, jak nás má rád, a pak si běží za svými štěněcími hrami a klidným odpočinkem, často s námi v domě.

 castiel6 (1)

Castiel Izironk – stays /zůstává doma

“Kas” je náš anděl :) Vybrali jsme si ho nejen pro jeho vzhled, ale také pro klidnou, odvážnou povahu, se kterou je spolu s Cipískem vždy první, když se něco objevuje.